آیت‌الله رمضانی: مسئولان استان باید برای زیرساخت و توسعه شهرستان شفت برنامه‌ریزی کنند/ دشمن در جنگ ترکیبی میلیاردها دلار برای براندازی هزینه کرد | پایگاه اطلاع رسانی گیل نویس
تاریخ : چهارشنبه, ۳۰ خرداد , ۱۴۰۳
2

آیت‌الله رمضانی: مسئولان استان باید برای زیرساخت و توسعه شهرستان شفت برنامه‌ریزی کنند/ دشمن در جنگ ترکیبی میلیاردها دلار برای براندازی هزینه کرد

  • کد خبر : 27853
  • ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۹
آیت‌الله رمضانی: مسئولان استان باید برای زیرساخت و توسعه شهرستان شفت برنامه‌ریزی کنند/ دشمن در جنگ ترکیبی میلیاردها دلار برای براندازی هزینه کرد
نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه مسئولان استانی باید برای زیرساخت و توسعه شهرستان شفت برنامه‌ریزی داشته باشند، تصریح کرد: مسئولیت‌ها در نظام اسلامی باید بر پایه ارزش‌ها باشد.

به گزارش «گیل نویس»، آیت‌الله «رضا رمضانی» شامگاه دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ در مراسم جشن نیمه شعبان که در مسجد جامع ولیعصر (عج) شهر شفت برگزار شد، اظهار کرد: یکی از سوالات مهمی که در بحث مهدویت مطرح می‌شود سوال درباره آینده بشریت است.

دبیرکل مجمع جهانی اهل‌بیت (ع) با اشاره به اینکه دو نظر کلی در زمینه آینده بشر وجود دارد، تصریح کرد: نظر اول نظریه امثال مارکسیست‌ها است که بشر به دست کارگر می‌رسد بدون اینکه اعتقادی به دین و خداوند داشته باشند.

وی ادامه داد: برخی‌ها معتقد بودند که دین امر خرافی و افیون جامعه است و تمام تلاش‌‌شان این بوده که با احکام و آموزه‌های دینی مقابله کنند.

آیت‌الله رمضانی با بیان اینکه دیدگاه دوم دیدگاه فوکویاما است که معتقد است آینده بشر باید به دموکراسی ختم شود، افزود: خیلی‌ها تلاش می‌کنند نمادهای دینی مثلا حجاب در فرانسه را از بین ببرند و یا احزابی وجود دارند که مخالف با فعالیت دینی، ساخت مسجد و… هستند.

وی با تاکید بر اینکه برخی‌ها تلاش می‌کنند تا دین در عرصه اجتماعی ظهور پیدا نکند، خاطرنشان کرد: در اندونزی ۲۴۰ میلیون مسلمان داریم اما حکومت اسلامی نیست.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری ابراز کرد: لیبرالیسم به این معنا است که دین در حوزه شریعت و احکام باید تعطیل شود.

وی با اشاره به اینکه در آلمان و سایر کشورهای غربی و اروپایی قوانینی وضع می‌کنند که برخلاف صریح دین است و نتیجه این بحث آن است که اباهی‌گری و ولنگاری در جامعه به وجود می‌آید، افزود: دموکراسی در غرب بر مبنای ارزش‌های دینی نیست و اگر قانونی برخلاف دین باشد آن را وضع می‌کنند.

آیت‌الله رمضانی با بیان اینکه در غرب به گونه‌ای عمل شده تا دین در جامعه ظهور و بروز نداشته باشد، تصریح کرد: در اسلام بحث منجی یک تفسیر خاص به خود را دارد.

وی ادامه داد: دین اسلام معتقد است آینده بشریت به دست اشخاص اباهی‌گر نخواهد افتاد بلکه آینده بشر به دست صالحان خواهد بود تا اصلاح و معنویت و امنیت در جامعه رشد پیدا کند.

دبیرکل مجمع جهانی اهل‌بیت (ع) با تاکید بر اینکه امروزه نوعی بردگی مدرن، جامعه بشری را فرا گرفته است، اظهار کرد: آینده بشر آینده امیدبخش و به دست مستضعفان است و منجی بشریت می‌خواهد کل بشریت را از ظلم برهاند.

وی با اشاره به ۲۴ پروتکل صهیونیست‌ها، اذعان کرد: صهیونیست‌ها می‌گویند همه باید در خدمت ما باشند و ما افرادی هستیم که جز سران جامعه‌ایم و دیگران به میل خود به ما خدمت می‌کنند.

آیت‌الله رمضانی به وضعیت اقتصادی و عدالت در جهان اشاره و تاکید کرد: ثروت ۹۰ درصد ملل دنیا به ۱۰ درصد اختصاص دارد و این بدترین ظلم و بی‌عدالتی است.

وی‌ با اشاره به آمار سوء تغذیه کودکان و نوجوانان در دنیا و به خصوص کشورهای آفریقایی و غربی، افزود: غربی‌ها به کشورهایی که سلاح ندارند سلاح می‌فروشند تا علیه یکدیگر کشتار راه بیاندازند.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به وظایف فردی نسبت به حضرت مهدی (عج)، خاطرنشان کرد: معرفت، شناخت، محبت و اطاعت کردن از امام زمان(عج) از وظایف اصلی شیعیان است و اگر شناخت نباشد گمراهی جامعه بشری را فرا خواهد گرفت.

وی اقدام نکردن در برابر ظلم و خودکامگی را سبب تأخیر در امر فرج عنوان کرد و افزود: خیلی‌ها عرض ارادت به حضرت ولیعصر(عج) نشان می‌دهند اما با مرجعیت و ولایت فاصله دارند؛ ما اگر با مرجعیت فاصله بگیریم و واجب فردی و سیاسی خود را نشناسیم نمی‌توانیم اطاعت از امام زمان(عج) داشته باشیم.

آیت‌الله رمضانی با تاکید بر اینکه انتظار مثبت به معنای آماده باش از جهت اخلاقی، فکری، عملی و احیای احکام دینی است، تصریح کرد: مسلمان و مؤمن باید در میدان حضور داشته باشد و بداند ۴۴ سال پیش اسلام در چه جایگاهی قرار داشت.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران که یک معجزه در قرن اخیر است باعث شد تا اسلام قدرتمند شود، اظهار کرد: امروز در بسیاری از دانشگاه‌های دنیا مطالعات دقیقی در خصوص قدرت اسلام انجام می‌شود.

دبیرکل مجمع جهانی اهل‌بیت (ع) با بیان اینکه امروزه اسلام در جهان قدرت پیدا کرده است و ایام عاشورا و اربعین در کل دنیا مجالس عزاداری حتی از سوی غیر مسلمانان برگزار می‌شود، تصریح کرد: در بخش بین‌الملل حضور حاج قاسم عرصه را بر جریان استکبار تنگ کرد و فصل جدیدی از مقاومت در دنیا برقرار شد.

وی با تاکید بر اینکه امروز شاگرد خلف امام خمینی(ره) یعنی مقام معظم رهبری سکان این کشتی عظیم را بر عهده دارند، افزود: ارتباط ما با نسل امروز باید قوی‌تر شود و مسئولان باید مشکلات مردم را حل کنند.

آیت‌الله رمضانی ادامه داد: رسانه ملی باید برای تامین نیازهای فکری و اخلاقی نسل جوان برنامه‌های بیشتری داشته باشد.

وی با بیان اینکه طلایی‌ترین فرصت را مسئولان نظام بر عهده دارند تا فشار از روی مردم برداشته شود و نباید به جمهوریت مردم صدمه وارد شود، ابراز کرد: مردم در روز ۲۲ بهمن با همه مشکلات نشان دادند همچنان وفاداری خود را به نظام اسلامی حفظ کرده‌اند.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه مسئولان استانی باید برای زیرساخت و توسعه شهرستان شفت برنامه‌ریزی داشته باشند، تصریح کرد: مسئولیت‌ها در نظام اسلامی باید بر پایه ارزش‌ها باشد.

وی با تاکید بر اینکه دشمنان در جریان اغتشاشات اخیر به شدت شکست خوردند و عصبی هستند، افزود: صهیونیست‌ها، منبع خبری و مالی شبکه‌های ضدانقلاب مانند اینترنشنال هستند.

آیت‌الله رمضانی تاکید کرد کرد: دشمن میلیاردها دلار در این جنگ ترکیبی برای براندازی نظام اسلامی هزینه کرد و البته رهبرانی عیاش مانند پهلوی در رأس خود داشتند که نتوانستند یک اجماعی نسبت به یکدیگر داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه نظام نسبت به فریب خوردگان رأفت خواهد داشت اما کسانی که رهبر اغتشاشات بودند طبق ضابطه باید محاکمه شوند، اذعان کرد: رسانه‌های ما باید اعتماد در مخاطب ایجاد کنند تا اقشار مختلف مردم، اخبار را از منابع خارجی دریافت نکنند.

پایان پیام/

لینک کوتاه : http://gilnevis.ir/?p=27853

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

برچسب‌ها