تاریخ : پنج شنبه, ۱۶ مرداد , ۱۳۹۹ 17 ذو الحجة 1441 Thursday, 6 August , 2020
2
مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت:

مدیرعامل سپیدرود رشت: ایجاد وقفه طولانی در شروع دوباره لیگ به ضرر این تیم است

  • کد خبر : 18789
  • ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۹
مدیرعامل سپیدرود رشت: ایجاد وقفه طولانی در شروع دوباره لیگ به ضرر این تیم است

مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت گفت: ایجاد وقفه طولانی در شروع دوباره لیگ به‌ضرر تیم سپیدرود رشت است و بار مالی باشگاه را اضافه می‌کند.

به گزارش «گیل نویس»، افشین ناظمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در رشت، طولانی شدن شروع دوباره بازی‌های لیگ به‌دلیل شیوع ویروس کرونا را به‌ضرر باشگاه خصوصی مانند سپیدرود دانست و اظهار داشت: تیمی مثل ما که به هیچ ارگان دولتی و بنگاه اقتصادی وابستگی ندارد هر اتفاق غیرمترقبه‌ای سبب می‌شود تا بیشترین آسیب ممکن را ببیند.

مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت بیشتر شدن هزینه‌های پشتیانی همچون بدنسازی و تمرینات آماده‌سازی دوباره، اقامت و خوراک، اجاره زمین و بسیاری موارد دیگر را از مشکلات اضافه شدن زمان مسابقات عنوان کرد و افزود: در فوتبالی که اغلب باشگاه‌هایش مستقیم و غیرمستقیم دولتی هستند کمتر کسی است که مصائب ما را درک کند.

وی عدم حضور اسپانسر، حق کپی رایت و پخش تلویزیونی را ضعف بنیادی لیگ برتر و آزادگان خواند و تصریح کرد: وقتی زمان مسابقات کش می‌آید و تغییری هم در منابع مالی لیگ به‌وجود نمی‌آید آن وقت دردهای کهنه ما سر باز می‌کند که چه زمانی باشگاهی قدیمی و پرهوادار مثل ما باید از پتانسیل خود در فوتبال ایران به درآمدزایی برسد که حتی از تبلیغات محیطی هم چیز خاصی نصیب ما نمی‌شود.

ناظمی در ارتباط با مشکلات باشگاه‌داری خصوصی ابراز داشت: ببینید تیمی که تماشاگر ندارد یا برندی در فوتبال محسوب نمی‌شود این حرف‌های ما را متوجه نمی‌شود اما سپیدرود با ۵۲ سال قدمت نه از پخش تلویزیونی دریافتی دارد و نه قانون کپی رایت سفت و محکمی داریم که برویم سراغ تولید البسه و وسایل تبلیغاتی و درآمد از بلیت فروشی هم که با وضع ورزشگاه‌های ما به شوخی شباهت دارد.

پیشکسوت فوتبال گیلان احتمال بروز مصدومیت‌های پی در پی به‌سبب بدنسازی سه باره در یک فصل و کمبود بازیکن را معضل دیگر تیمی مثل سپیدرود دانست و تأکید کرد: