تاریخ : پنج شنبه, ۱۶ مرداد , ۱۳۹۹ 17 ذو الحجة 1441 Thursday, 6 August , 2020
2

کمک ۲.۵ میلیارد تومانی خیرین به بیمارستان پیروز لاهیجان

  • کد خبر : 18786
  • ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۹
کمک ۲.۵ میلیارد تومانی خیرین به بیمارستان پیروز لاهیجان

مدیر بیمارستان پیروز لاهیجان با اشاره به اهدای ۴ دستگاه تصفیه و ضدعفونی کننده هوا توسط خیرین به این بیمارستان، گفت: در مجموع حدود ۲ میلیارد و ۴۸۸ میلیون تومان در قالب تجهیزات و کمک نقدی توسط خیرین به بیمارستان پیروز لاهیجان کمک شده است.

به گزارش «گیل نویس»، «سیده مریم فلاح‌چای» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از لاهیجان، اظهار کرد: تعدادی از خیرین لاهیجانی در کاری خداپسندانه تعدادی دستگاه تصفیه و ضدعفونی کننده هوا را به بیمارستان پیروز لاهیجان اهدا کردند.

مدیر بیمارستان پیروز لاهیجان افزود: “حسین پورخصالیان”، “سید مرتضی فلاح علیدوست”، “احمدعلی سیروس” و “فاطمه فلاح ابراهیمی” از جمله خیرین مدرسه‌سازی هستند که این تجهیزات را به ارزش ۵۵ میلیون تومان به بیمارستان پیروز لاهیجان اهدا کردند.

وی با اشاره به اینکه دستگا‌های تصفیه هوا از نوع ایزی‌ول بودند، تاکید کرد: خیرین مدرسه‌ساز  گیلانی در مجموع حدود ۳۰۰ میلیون تومان برای این بیمارستان هزینه کردند که بعضی تجهیزات تا فردا ظهر تحویل داده می‌شود.

فلاح‌چای خاطرنشان کرد: از ابتدای شیوع کرونا در گیلان تاکنون، بیش از ۲ میلیارد و ۳۸۰ میلیون تومانی توسط خیرین در قالب خرید تجهیزات به بیمارستان پیروز لاهیجان کمک شده است.

وی اضافه کرد: همچنین مبلغ ۱۰۸ میلیون تومان هم توسط خیرین به صورت کمک نقدی به این بیمارستان اهدا شد که این مبلغ صرف خرید تجهیزات حفاظت فردی برای کادر درمان شد.

مدیر بیمارستان پیروز لاهیجان اذعان کرد: از همه مردم و خیرین استان گیلان درخواست داریم تا در این شرایط سخت حضور داشته باشند و به بیمارستان‌ها کمک کنند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://gilnevis.ir/?p=18786
  • ارسال توسط