تاریخ : پنج شنبه, ۱۶ مرداد , ۱۳۹۹ 17 ذو الحجة 1441 Thursday, 6 August , 2020
2
نماینده ولی فقیه در گیلان:

وزارت اطلاعات نقش اساسی در حراست از مرزهای عقیدتی جمهوری اسلامی داشته است

  • کد خبر : 18772
  • ۲۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۵
وزارت اطلاعات نقش اساسی در حراست از مرزهای عقیدتی جمهوری اسلامی داشته است

نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: نیروهای وزارت اطلاعات نقش اساسی در حراست از مرزهای عقیدتی و جغرافیایی نظام جمهوری اسلامی داشته‌اند.

به گزارش «گیل نویس»، آیت‌الله «رسول فلاحتی» امروز (پنجشنبه، ۲۱ فروردین) در دیدار با مدیرکل و معاونان اداره کل اطلاعات گیلان با تبریک میلاد حضرت مهدی(عج) به تمام سربازان گمنام امام عصر(عج)، اظهار کرد: نیروهای وزارت اطلاعات نقش اساسی در حراست از مرزهای عقیدتی و جغرافیایی نظام جمهوری اسلامی داشته‌اند.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با بیان اینکه نیروها و نهادهای شکل گرفته پس از انقلاب اسلامی مانند سپاه و وزارت اطلاعات نقش اساسی در حفظ نظام اسلامی دارند، تصریح کرد: سربازان گمنام امام زمان(عج) در حفظ مرزهای عقیدتی و جغرافیایی نظام جمهوری اسلامی ایران نقش بی بدیلی دارند.

وی تاکید کرد: سرباز گمنام کسی است که مردم او را نمی‌بینند اما او جان خود را در راستای رضای خدا برای حفظ مردم فدای راه امام حسین(ع) می‌کند.

آیت‌الله فلاحتی، سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را از سربازان گمنام عصر حاضر معرفی کرد و گفت: به کسی سرباز گمنام گفته می‌شود که برای کاری که انجام می‌دهد علاقه‌ای به تجلیل و تقدیر ندارد و تنها رضای خدای متعال را در نظر دارد.

امام جمعه رشت با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی اوج شکوفایی انسان‌هایی بود که به طور گمنام از نظام اسلامی حمایت کردند، خاطرنشان کرد: خدای متعال انسان‌های گمنام را به اوج می‌رساند و نام آنها را پر آوازه می‌کند.

وی، سردار شهید سلیمانی را یکی از سرمایه‌های انسانی بنیادین انقلاب اسلامی دانست و گفت: منابع انسانی که اوج بگیرد و برای رضای خدا و جامعه باشد به او سرمایه انسانی بنیادین می‌گویند و امروز این سرمایه‌های انسانی به نام سربازان گمنام شناخته می‌شوند.

آیت‌الله فلاحتی، انقلاب اسلامی را