آموزش وردپرس

میزبانی جام بین‌المللی فجر گامی بلند به‌سوی المپیک است

به گزارش «گیل نویس»، مریم بخشی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به میزبانی گیلان در رقابت‌های وزنه‌برداری جام بین‌المللی فجر اظهار کرد: این رقابت‌ها در آستانه بازی‌های المپیک توکیو دارای امتیاز بالایی بوده و ورزشکاران با تمام قوا در این جام حضور پیدا می‌کنند.

وی با بیان اینکه تعامل مسؤولین استانی و کشوری برای میزبانی بی‌نقص جام فجر ضروری است، افزود: جام بین‌المللی فجر از اعتبار بالایی برخوردار بوده و پس از ۲۸ سال در گیلان برگزار می‌شود؛ زیرساخت‌های لازم برای برگزاری سطح بالای این مسابقات نیاز به اعتبار ویژه استانی و ملی دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان با اشاره به اینکه جام فجر در سال ۲۰۲۰ باعث معرفی هر چه بیشتر رشت به مردم اقصی نقاط جهان می‌شود، گفت: اثرات اقتصادی این مسابقات بر اقتصاد خرد و کلان استان، ارتقای سطح ورزشی ورزشکاران کشورمان، معرفی جاذبه‌های فرهنگی و اجتماعی گیلان و گسیل گردشگران داخلی و خارجی به شهر رشت از مزایایی میزبانی شهر رشت در جام بین‌المللی فجر با برند «#Rasht2020» است.

بخشی با تأکید بر ضرورت اطلاع‌رسانی خبرهای جام بین‌المللی وزنه‌برداری نامجو خاطرنشان کرد: یکی از پیشنهادهای نشست هماهنگی برگزاری جام فجر، اهدای تندیس «فوک کاسپین» به نفرات برتر این جام بوده است.

وی با بیان اینکه رقابت‌های جام بین‌المللی فجر به مدت پنج روز به میزبانی شهر رشت برگزار می‌شود، گفت: این رقابت‌ها از دوازدهم تا شانزدهم بهمن‌ماه با حضور برترین وزنه‌برداران جهان در راستای کسب سهمیه المپیک توکیو برگزار خواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان با تأکید بر اعتبار فراملی جام فجر به ورزش گیلان تصریح کرد: مرحوم محمود نامجو تنها ورزشکار گیلانی است که در رقابت‌های المپیک موفق به کسب مدال شده است و دو نشان نقره و برنز این ورزشکار در رشته وزنه‌برداری به دست آمد.

به گزارش فارس، مسابقات بین‌المللی وزنه‌برداری جام فجر گرامیداشت پهلوان محمود نامجو از تاریخ دوازدهم تا شانزدهم بهمن‌ماه در سالن شش‌هزارنفری شهدای رشت با حضور برترین وزنه‌برداران جهان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code