آموزش وردپرس

تصفیه خانه شیرابه سراوان تا دی ماه امسال افتتاح می‌شود

به گزارش «گیل نویس»، پویا شهشهانی پیش از ظهر شنبه در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی در سالن شهید انصاری استانداری گیلان با بیان اینکه اشتغال غیرمستقیم ضریبی از اشتغال مستقیم است، اظهار کرد: کل تخصیص اعتبارات شهرداری رشت تا امسال ۱۸۰ میلیارد ریال پیش بینی شده است.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند گیلان با اشاره به پیشرفت فیزیکی ۸۵ درصدی نصب سوله تصفیه‌خانه شیرابه در سراوان، افزود: انتظار می‌رود این تصفیه‌خانه در دی‌ ماه امسال افتتاح و به مرحله بهره‌برداری برسد.

وی همچنین درباره نیروگاه زباله‌سوز ۶۰۰ تنی رشت، گفت: تاکنون ۴۰ میلیارد تومان هزینه شده و پیش‌بینی می‌شود برای استقرار تجهیزات آن ۳۰ میلیارد تومان و برای ابنیه فنی آن نیز ۱۵ میلیارد تومان اعتبار نیاز باشد.  

شهشهانی با بیان اینکه پروژهای مربوط به شهر رشت، به صورت هفتگی در حال برگزاری است، افزود: درباره سایر پروژه های استانی نیز کمپوست تالش از شش هفته پیش آغاز به کار کرده است و اعتباری بالغ بر چهار میلیارد تومان برای آن پیش بینی شده و پیشرفت فیزیکی مناسبی دارد.

وی با اشاره به اینکه احداث تصفیه خانه و ارتقای فرآیند شیرابه بندرانزلی با بیش از ۲۰ میلیارد ریال اعتبار تاکنون ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، ادامه داد: بهسازی و افزایش ظرفیت شرکت کود آلی گیلان با بیش از ۳۱۰ میلیارد ریال اعتبار تاکنون پیشرفت ۷۵درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

انتهای پیام/مهر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code