آموزش وردپرس

سردار اشتری: مردم به نیروی انتظامی اعتماد دارند

به گزارش «گیل نویس»، سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری امروز در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در گیلان ضمن قدردانی از هدایت‌ها و حمایت‌های آیت‌الله فلاحتی از نیروی انتظامی اظهار داشت: امیدواریم که حمایت‌های نماینده ولی‌فقیه در گیلان از نیروی انتظامی همچنان ادامه داشته باشد.

فرمانده نیروی انتظامی از آمادگی ناجا در تمام مناسبت‌ها سخن گفت و ابراز داشت: مردم به نیروی انتظامی اعتماد دارند چون نیروی انتظامی همواره در تمام عرصه‌ها و مناسبت‌ها حضور فعال دارد و خدمات‌رسانی ناجا در ایام اربعین نیز یکی از نمونه‌های بارز و مؤثر فعالیت ناجا است.

سردار اشتری با اشاره به ثبت ورود و خروج ۷ میلیون نفر از زائران اربعین حسینی از مرزهای ایران خاطرنشان کرد: زائران اربعین همواره بر اساس ضوابط، قوانین و اسناد معتبر از مرزهای جمهوری اسلامی ایران عبور کردند و هیچ مشکل امنیتی نیز وجود نداشت.

فرمانده نیروی انتظامی، صدور ۶۰۰ هزار برگ تردد موقت برای زائران اربعین در اوج ترددها را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: امسال تردد خودروهای شخصی اربعین حسینی نیز ۲۰ درصد افزایش یافت و آمار تصادفات نیز کمتر بود.

وی با بیان اینکه امسال ۳ میلیون و ۷۰ هزار نفر از زائران ایرانی برای شرکت در مراسم اربعین حسینی از مرز‌های ایران خارج شده و در این مراسم شرکت کردند خاطرنشان کرد: ۳۰۰ هزار نفر از زائران خارجی اربعین حسینی نیز از مرزهای جمهوری اسلامی ایران خارج شدند.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان نیز در این دیدار با اشاره به تلاش شبانه‌روزی و مجاهدانه عوامل نیروی انتظامی در جامعه اظهار داشت: بنده به تمام کسانی که مجاهدانه در ناجا فعالیت می‌کنند خداقوت می‌گویم و از تلاش‌های سردار اسحاقی، فرمانده سابق انتظامی گیلان نیز تشکر می‌کنم.

آیت‌الله فلاحتی ضمن آرزوی موفقیت برای فرمانده جدید انتظامی گیلان گفت: سردار ملکی نیز در استان هرمزگان و خلیج فارس حضور داشتند و مشغول فعالیت بودند و هم‌اکنون به عنوان فرمانده انتظامی گیلان معرفی شدند و برای ایشان نیز آرزوی موفقیت داریم.

انتهای پیام/تسنیم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code