آموزش وردپرس
مدیر کل تامین اجتماعی گیلان:

دوره خدمت سربازی در سوابق بیمه‌ای لحاظ می‌شود

به گزارش «گیل نویس»، جمیل حق پرست، با اشاره به اینکه مدت خدمت نظام وظیفه بیمه شدگان مرد مشمول تامین اجتماعی با رعایت ضوابط و مقررات مربوطه، در سوابق بیمه ای آنان لحاظ می‌شود، افزود: بیمه شدگان میتوانند با مراجعه به شعب تامین اجتماعی استان و ثبت درخواست دراین خصوص، نسبت به دریافت اعلامیه محاسبه مبلغ حق بیمه متعلقه و پرداخت آن اقدام نموده و بدین ترتیب از مزایای اضافه شدن این مدت به سابقه بیمه خود بهره مند گردند.

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان گفت: درنیمه نخست سالجاری (لغایت شهریورماه) در سطح ۲۸ شعبه اجرایی تامین اجتماعی گیلان، تعداد ۳۵۱۶ بیمه شده گیلانی متقاضی احتساب دوره خدمت سربازی و محاسبات بیمه ای بودند که از این تعداد برای ۳۴۴۲ نفر (حدود ۹۸ درصد) اعلامیه صادر شده است.

وی افزود: مبنای محاسبات صورت گرفته در این امر، بر اساس آخرین دستمزد بیمه شده و تعداد ماههای لحاظ شده بعنوان سابقه ، معادل تاریخ قید شده در کارت پایان خدمت برای هر فرد می‌باشد.

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان اضافه کرد: به منظور تسهیل در پرداخت مبالغ تعیین شده، امکان تقسیط جهت پرداخت میزان حق بیمه مربوطه حداکثر تا ۱۲ ماه برای بیمه شدگان متقاضی وجود دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code