آموزش وردپرس

۳ هزار بسته حمایتی سهم گیلان در پویش ملی مشق احسان

به گزارش «گیل نویس»، محمد کرمی امروز در جمعه خبرنگاران با بیان اینکه ستاد اجرایی فرمان امام در همه حوزه‌ها در خدمت مردم است، اظهار کرد: هدف از تشکیل ستاد اجرایی فرمان امام کمک به مردم در هنگام بحران‌ها و کمک به افراد کم بضاعت است که در ایت خصوص گام‌های خوبی برداشته شده است.

وی با اشاره به اقدام ستاد اجرایی فرمان امام در خصوص کمک به دانش‌آموزان کم بزاعت گفت: با پویش ملی مشق احسان و‌ با کمک ستاد اجرایی فرمان امام، کیف و ملزومات تحصیلی به دانش‌آموزان کم‌بضاعت در سراسر کشور توزیع می‌شود تا این کودکان با خیالی آسوده به تحصیل خود بپردازند.

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) استان گیلان با اشاره به سهم استان گیلان در پویش ملی مشق احسان افزود: سهم استان گیلان سه هزار بسته حمایتی است که دانش آموزان کم بضاعت در این استان شناسایی و به آن‌ها تحویل داده می‌شود.

کرمی با اذعان به اینکه وظیفه تحویل بسته‌های حمایتی برای دانش‌آموزان کم‌بضاعت برعهده نیروهای جهادی است، تصریح کرد: نیروهای جهادی نقش مهمی در پویش ملی نقش احسان داشته و ۱۵ هزار نفر از نیروهای جهادی وظیفه تحویل بسته‌های حمایتی به دانش‌آموزان را برعهده دارند.

انتهای پیام /فارس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code