آموزش وردپرس

دستگیری شهردار و ۳ تن از اعضای شورای شهر لوشان به اتهام رشوه

به گزارش «گیل نویس»، هادی بشری امروز در جمع خبرنگاران با اعلام خبر دستگیری و بازداشت ۳ نفر از اعضای شورای شهر و شهردار لوشان درباره جزئیات این خبر اظهار داشت: این چهار نفر به اتهام اخذ رشوه روانه زندان شده‌اند.

دادستان رودبار با بیان اینکه شهردار و ۳ نفر از اعضای شورای شهر لوشان با قرار بازداشت موقت روانه زندان شده‌اند عنوان کرد: بر اساس گزارشات واصله مبنی بر انجام اقدامات خلاف قانون در واگذاری‎های صورت گرفته به پیمانکاران این افراد دستگیر شده‌اند.

بشری با بیان اینکه دادستانی رودبار به این موضوع ورود کرده است خاطرنشان کرد: تحقیقات در این زمینه برای روشن شدن ابعاد آن همچنان ادامه دارد.

به گزارش تسنیم، روند برخورد با عوامل و مفاسد اقتصادی مدتی است که با سرعت بیشتری در حال انجام است به طوری‌که به ویژه از سال گذشته مدیران، مشاوران و چندین مدیرکل در گیلان به اتهام تضییع حقوق بیت‌المال دستگیر و روانه زندان شده‌اند.

گفتنی است در تاریخ یکم آبان سال ۹۷ و به نقل از رئیس کل دادگستری سابق گیلان نخستین جلسه محاکمه جهت رسیدگی به اتهامات و تخلفات مدیران متخلف یکی از دستگاه‌های اجرایی استان و ۲۱ نفر از کارکنان دستگاه‌های اجرایی برگزار شده بود.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code