آموزش وردپرس

تساوی رایکا و داماش در دربی کاسپین‌نشینان

به گزارش «گیل نویس»، داماش گیلان بزرگ‌ترین مشکل این تیم پیش از دیدار مقابل رایکا بابل است، طبق شنیده‌ها محسن آذرباد، ایمان صادقی، مهرداد آوخ، حمید گلزاری و بهمن کامل پنج بازیکن تازه‌وارد این تیم به دلایل مالی و غیرفنی از لیست تیم کنار گذاشته‌شده و حضورشان در تیم داماش گیلان در فصل ۹۸-۹۹ در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

در سوی مقابل رایکا بابل با خرید امتیاز تیم خونه به خونه بابل نخستین حضور خود در رقابت‌های لیگ دسته اول را تجربه می‌کند، بابلی‌ها به‌سان تیم فوتبال ملوان انزلی خیلی دیر تشکیل شدند ولی با حمایت پیمان میری و علی‌اکبر جعفرنژاد مالکان جدید باشگاه توانستند در یارگیری موفق عمل کنند.

رایکا مهران نجفی را به‌عنوان سرمربی بالای سر خود می‌بینید! فرامرز مسگر ساروی، محمد باباگلزاده و پیروز جغتاپور دستیاران بومی این سرمربی در رایکا هستند.

تیم بابلی در فصل نقل و انتقالات بازیکنانی نظیر کریم احمدی، سعید حیدری، وحید اصغرزاده، سعید ابراهیم پور، جواد شفیعی، علیرضا حسینی، مجتبی عظیمی، ابوالفضل آذرنوشان، یونس ایزانلو، علی صادق تبار، ابوالفضل آهنگر، دانیال رضوی، سهراب پل گردنی، حسین رسولی، مهران مرادعلی، امیرحسین رمضان زاده، سینا دست‌نشان، علی خانلرزاده، ناصر رضایی، صائب محبی، مهرداد حیدری، عرفان رشیدی، رضا نبی زاده، علی کیالاشکی و اکبر آفاقی را جذب کرد.

آذرباد، آوخ و گلزاری خیلی زود ساز جدایی کوک کرده و قراردادشان را با داماش گیلان فسخ کردند، کامل و صادقی دو تازه‌وارد دیگر داماشی‌ها هستند که از حضور در بابل سرباز زدند.

داماش گیلان در دیدار مقابل رایکا، محمد مختاری و محمد رستمی را به دلیل محرومیت و سعید طالبی را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد.

دیدار دو تیم در حضور بیش از ۲ هزار تن از هواداران شمالی که حدود ۸۰ تن از آنان را هواداران داماشی تشکیل می‌دهند، آغاز شد، داماش گیلان بازی را بهتر از رقیب خود آغاز کرد و توپ و میدان را در اوایل نیمه نخست در اختیار گرفت، رفته‌رفته بازی به تعادل کشیده شده و این رایکایی ها بودند که در دقایق پایانی مسابقه سوار بر بازی شده و می‌توانستند به گل دست پیدا کنند، دو تیم در نیمه نخست قدرت برتری بر یکدیگر را نداشته و بازی به‌تساوی کشیده شد.

دو تیم در نیمه دوم بازی متعادلی به نمایش گذاشتند و بر خلاف نیمه نخست این رایکایی ها بودند که بازی را بهتر از داماش آغاز کردند، تلاش دو تیم در پایان ۹۰ دقیقه ثمری نداشت و دربی کاسپین نشینان با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

به گزارش فارس، تیم فوتبال داماش گیلان در هفته دوم رقابت‌های لیگ دسته اول روز پنجشنبه ۳۱ مردادماه از ساعت ۱۸ در ورزشگاه سردار جنگل رشت به مصاف سرخ‌پوشان پاکدشت می‌رود.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code