آموزش وردپرس
مدیرکل بیمه سلامت استان گیلان:

عمده مطالبات فروردین ماه امسال پرداخت شد

علی اکبریبه گزارش «گیل‌نویس» و به نقل از خط گیلان، علی اکبری، مدیرکل بیمه سلامت استان گیلان در گفتگو با خبرنگاران، اظهار کرد: صد درصد مطالبات فروردین ماه سال جاری داروخانه ها، آزمایشگاه ها، رادیولوژی‌ها و پزشکان طرف قرارداد پرداخت شده است.

وی افزود : ۷۰ درصد مطالبات فروردین‌ماه بیمارستان های دولتی وابسته به دانشگاه علوم پزشکی به صورت علی الحساب پرداخت شده است.

اکبری در مورد تداوم و به روزرسانی پرداخت ها، گفت: با همکاری و حمایت مدیران ارشد سازمان بیمه سلامت ایران بر اساس برنامه ریزی های انجام شده کار پرداخت مطالبات معوقه و به روزرسانی پرداخت ها طبق برنامه انجام خواهد شد.

مدیرکل بیمه سلامت استان گیلان تصریح کرد: در حال حاضر هزینه روزانه بیمه شدگان بیمه سلامت در صندوق های پنج گانه یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان است.

مدیرکل بیمه سلامت استان گیلان با اشاره به آمارهای موجود، گفت: هم اکنون بر اساس آمار حدود یک میلیون و سیصد هزار نفر یعنی بیش از نیمی از جمعیت استان گیلان تحت پوشش بیمه سلامت هستند و برای ارائه خدمات مطلوب و افزایش رضایتمندی افراد تحت پوشش در حال حاضر با ۳۴ بیمارستان دولتی و خصوصی، ۱۱۴۸ پزشک، ۳۲۸ داروخانه، ۸۸ آزمایشگاه، ۵۸ پرتو پزشکی، ۸۸ توان بخشی، ۴۲ درمانگاه و ۴ مرکز جراحی محدود قرارداد همکاری منعقد شده است تا خدمات لازم به مردم ارائه شود و روند این همکاری ها همچنان تداوم دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code