آموزش وردپرس
سخنگوی باشگاه سپیدرود رشت:

سپیدرود با وفاق و همدلی در لیگ برتر ماندگار می شود

به گزارش «گیل نویس»، فرهاد خراسانی، سخنگوی باشگاه سپیدرود رشت پس از شکست تیم فوتبال سپیدرود رشت برابر ذوب آهن اصفهان در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: البته از شکست برابر ذوب آهن بسیار ناراحتیم اما به هر حال شکست نیز جزئی از فوتبال است و باید با آن کنار آمد و به فکر بازی های بعدی باشیم.

وی بیان کرد: در دیدار برابر ذوب آهن کادر فنی و بازیکنان سپیدرود رشت نهایت تلاش خود را برای کسب نتیجه مطلوب و معقول انجام دادند و گرچه نتوانستند نتیجه مورد هدف را کسب کنند، اما باشگاه از زحمات آنان تقدیر و تشکر می کند.

خراسانی به مطالبات بازیکنان سپیدرود نیز اشاره و خاطرنشان کرد: این حق را برای بازیکنان قائل هستیم که نگران مطالبات خود باشند چون فوتبال، شغل حرفه ای آنان و محل امرار معاش بازیکنان است.

سخنگوی باشگاه سپیدرود رشت یادآور شد: باشگاه سپپیدرود در بعضی موارد نسبت به بازیکنان تاخیر جزئی در پرداخت مطالبات داشته اما این تاخیر به معنای عدم ایفای تعهدات و یا عدم پرداخت تلقی نمی شود.

خراسانی با اشاره به سه دیدار باقی مانده تا پایان لیگ گفت: در بازی های آینده به خصوص در دو دیدار خانگی ، باید روی موفقیت و درنظر گرفتن احساسات و رضایت طرفداران تمرکز کنیم و در این راستا، بیش از پیش نیازمند حمایت مسئولان و طرفداران تیم هستیم.

تیم فوتبال سپیدرود رشت روز گذشته (شنبه) در هفته بیست و هفتم رقابت های فوتبال لیگ برتر کشور با نتیجه سه بر صفر مغلوب ذوب آهن اصفهان شد و با همان ۲۶ امتیاز در مکان سیزدهم جدول رده بندی رقابت های لیگ برتر قرار دارد.

پایان پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code