آموزش وردپرس

آغاز ثبت‌نام در کاروان‌های حج تمتع از ۲۴ اردیبهشت

به گزارش سرویس فرهنگی «گیل‌نویس»، حسن فعال با اشاره به زمان ثبت‌نام زائران در کاروان‌های حج تمتع ۹۶ اظهار کرد:  ثبت‌نام در کاروان‌های حج تمتع امسال به صورت همزمان در تمام استان‌ها از ساعت ۹ صبح روز یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه جاری به مدت پنج روز آغاز می‌شود.

وی با بیان اینکه مرحله هماهنگی، سازماندهی و تمهیدات لازم برای اعزام زائران به حج­ تمتع ۹۶ مطابق برنامه‌ریزی پیش رفته است، افزود: تمام کسانی که از تاریخ ۲۳ فروردین تا ۲۱ اردیبهشت ماه نسبت به ثبت نام اولیه در شعب بانک ملی با واریز مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال اقدام کرده‌اند می‌توانند برای ثبت نام در کاروان‌های حج اقدام کنند.

 مدیر حج و زیارت گیلان با ذکر اسامی مدیران کاروان‌های حج و اطلاعات ضروری برای ثبت‌نام در کاروان شامل اعزام مدینه قبل، مدینه بعد، هزینه سفر و نشانی محل ثبت نام و زمانبندی مراجعه دارندگان شرایط ثبت نام و مدارک لازم برای نام‌­نویسی، خاطرنشان کرد: زائران در انتخاب گروه قیمتی کاروان دقت کافی انجام دهند زیرا جابه‌جایی کاروان انتخاب شده به دلیل مشکلات اجرایی بعدی مقدور نیست.

وی یادآور شد: با تکمیل ظرفیت کاروان‌ها امکان ثبت نام یا اختصاص ظرفیت‌های جدید وجود ندار بنابراین به واجدان شرایط متذکر می‌شود تمام مراحل را به موقع انجام دهند در غیر این صورت تأخیر و تعلل موجب جایگزینی نفرات بعدی می‌شود.

انتهای پیام / فارس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code