آموزش وردپرس

نخستین شکست خانگی برای سپیدرود رشت مقابل سیاه‌جانگان رقم خورد

Sepidroudبه گزارش سرویس ورزشی «گیل‌نویس»، دیدار دو تیم سپیدرود رشت و سیاه‌جامگان خراسان از در هفته دوم فصل هفدهم لیگ برتر با نتیجه دو بریک به نفع سیاه‌جامگان در ورزشگاه عضدی رشت به پایان رسید.

نخستین بازی خانگی تیم فوتبال سپیدرود رشت با شکست خانگی این تیم برابر تیم فوتبال سیاه‌جامگان مشهد در هفته دوم لیگ بر تر رقم خورد.

* تقابل علی نظرمحمدی و اکبر میثاقیان دو مربی از دو نسل فوتبال ایران می‌تواند باعث رقم خوردن فوتبالی هیجان‌انگیز شود.

* سرخ‌های شهر باران پس از ۲۵ سال مجدداً به سطح اول فوتبال ایران بازگشته و در ورزشگاه عضدی رشت از حریفشان میزبانی می‌کنند

* هواداران پرشماری از این دیدار استقبال کرده‌اند و پیش‌بینی می‌شود سپیدرود به‌عنوان یکی از چهار تیم پرهوادار لیگ برتر ایران در پایان فصل لقب بگیرد.

* سکوهای روبروی جایگاه ورزشگاه عضدی برای ایمن‌سازی در حال تعمیر است. درحالی‌که پیش از شروع مسابقه در فضای مجازی از هواداران خواسته‌شده بود که به ورزشگاه نیایند، اما حالا شرایط تغییر کرده و هواداران همچنان در حال ورود به ورزشگاه هستند.

* به دلیل بسته بودن جایگاه روبرو، این جایگاه با بنرهای غیر مرتبط با بی‌ذوقی شعار راهنمایی رانندگی نوشته‌شده است: «با پارک دوبله زمان را برای دیگران متوقف نکنیم/بااحتیاط رانندگی کنیم خانواده منتظر ما هستند»

* سایر سکوهای ورزشگاه در اختیار هواداران سپیدرود قرارگرفته‌اند. سکوهای جایگاه میهمان نیز با توافق دو تیم در اختیار هواداران سپیدرود قرارگرفته‌اند و کاملاً پرشده است.

* هواداران با شعارهای هماهنگ سپیدرود را تشویق می‌کنند «بعد از سال‌ها نور ورزشگاه به استاندار مدنظر رسیده است/نه ابای نه لنگی نه تاجی هستم تیم من سپیدرود من رشتی هستم»

* ورزشگاه به دلیل هشدارهای مکرر مسئولین مبنی برنیامدن به ورزشگاه هنوز پر نشده است درحالی‌که بازی‌های سپیدرود با ظرفیت کامل ورزشگاه دست‌کم یک ساعت قبل از آغاز بازی‌ها در لیگ یک پر می‌شده و است

* اسکوربورد ورزشگاه پس از سه سال مجدداً در عضدی به کار گرفته شده است. بعد از سقوط داماش به لیگ دسته اول، اسکوربورد هرگز مورد استفاده قرار نگرفت.

*۸:۵۶ دوتیم در حال ورود به زمین هستند. هوادارن در هنگام ورود سپیدرود به تیم شعار «نه ابای نه لنگی نه تاجی هستم تیم من سپیدرود من رشتی هستم» را سر می‌دهند.

* همچنان  تبلیغی روی پیراهن تیم سپیدرود دیده نمی‌شود. بانک کوثر تبلیغ روی شانه‌های پیراهن سپیدرود است. پیراهن سیاه‌جامگان منقش به شعار« یا امام رضا (ع)» است.

* چراغ‌های خاموش بالای جایگاه یکی از مواردی که می‌بایست موردتوجه قرار می‌گرفت.

* ۲۲:۱۵ حضور شهردار سابق رشت ثابت قدم در جایگاه ویژه

۱۸: ۲۲ اکبر میثاقیان مدام از محدوده مشخص شده فنی خارج می‌شود و کمک داور تذکری نمی‌دهد

۲۲:۳۴ تشوریق هماهنگ هوادارن سپیدرود

۲۳:۰۲ تشویق میثاقیان در پایان بازی توسط هواداران سپیدرود

پایان پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code