آموزش وردپرس
بامداد امروز/

قاتل اهورا اعدام شد

ahooraبه گزارش «گیل‌نویس»، احمد سیاوش پور صبح امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در رشت از اجرای حکم قصاص قاتل اهورای سه‌ساله خبر داد و اظهار کرد: حکم قصاص قاتل اهورای سه ساله صبح امروز در زندان مرکزی رشت به اجرا درآمد.

وی با اشاره به جزئیات پرونده قاتل اهورا افزود: ۲۲ مهرماه سال گذشته کودکی ۳ ساله به نام اهورا پس از آزار و اذیت توسط ناپدری به قتل رسید.

رئیس‌کل دادگستری استان گیلان گفت: ناپدری اهورا پس از آزار و اذیت جسمی وی سر این طفل سه ساله را به دیوار می‌کوبد که در اثر این اقدام کودک فوت  می‌کند.

سیاوش پور با اشاره به نظر پزشکی قانونی در پی این قتل گفت: پزشکی قانونی علت تامه فوت را عوارض ناشی از خونریزی مغزی تشخیص داده بود.

وی با بیان اینکه پرونده قتل اهورای سه ساله پس از صدور قرار مجرمیت و کیفرخواست در دادسرا به دادگاه کیفری یک استان گیلان ارسال شد خاطرنشان کرد: شعبه سه دادگاه کیفری یک استان در تاریخ ۱۶ آذر سال گذشته قاتل را به قصاص نفس محکوم کرد که این حکم در تاریخ سوم بهمن همان سال مورد تأیید دیوان عالی کشور نیز قرار گرفت.

رئیس‌کل دادگستری استان گیلان افزود: حکم قصاص قاتل اهورا پس از انجام تشریفات قانونی و تقاضای اولیای دم و استیذان از رئیس قوه قضائیه سحرگاه امروز در زندان مرکزی رشت به اجرا درآمد.

پایان پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code