آموزش وردپرس

راه‌اندازی تاکسی اینترنتی در رشت

تاکسیبه گزارش «گیل نویس»، اسماعیل حاجی پور ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در رشت اظهار کرد: با فعالیت تاکسی‌های اینترنتی در رشت فعالیت رانندگان تاکسی و تاکسی‌های تلفنی دچار رکود شده است.

وی افزود: رانندگان تاکسی بابت خدمت در این چرخه از فیلترهای متعددی عبور کرده‌اند و  نباید به‌واسطه حضور چنین شرکت‌هایی با مشکلات معیشتی مواجه شوند.

حاجی پور با بیان اینکه راه‌اندازی (آی تاکسی) با رعایت کلیه قوانین و مقررات انجام می‌شود تصریح کرد: تمامی رانندگان و تاکسی‌های تلفنی می‌توانند در (آی تاکسی) فعالیت کنند و قیمت‌ها نیز بر اساس حالت رقابتی با دیگر تاکسی‌های اینترنتی محاسبه می‌شود.

رئیس کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای رشت گفت: در جلسه امروز کمیسیون در این موردبحث و گفت‌وگو شد و امیدوارم با این اقدام مشکلات حاکم بر قشر رانندگان تاکسی و تاکسی‌های تلفنی کاهش پیدا کند.

حاجی پور به انعقاد تفاهم‌نامه همکاری درباره راه‌اندازی تاکسی اینترنتی (آی تاکسی) اشاره کرد و افزود: طی دو هفته آینده این تفاهم‌نامه ما بین شهرداری رشت و یکی از شرکت‌ها منعقد و پس‌ازآن خدمات نوین حمل‌ونقل عمومی مسافر درون‌شهری مبتنی بر اینترنت و با  فعالیت رانندگان تاکسی و آژانس در رشت ارائه می‌شود.

پایان پیام/ فارس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code