آموزش وردپرس

بیانیه کانون آل یاسین رشت به مناسبت ۱۳ آبان

به گزارش «گیل‌نویس»، هیئت و کانون منتظرین المهدی(عج) آل یاسین شهرستان رشت به مناسبت ۱۳ آبان، روز مبارزه ملی با استکبار جهانی بیانیه‌ای صادر کرده است.

متن بیانیه به شرح ذیل است:

سيزدهم آبان روز مبارزه با استکبار جهاني، روز دانش آموز، مبارز حقيقي عرصه هاي جهاد و رشادت گرامي باد. روزي که يادآور آموخته هاي والاي درس شهادت است. چرا که ديروز حسين فهميده ها، مرتضي اسديان ها، غلام جيراني ها و بزرگ مردان دانش آموز در مدرسه ي امام راحل درس شهادت آموختند و چه زيبا در امتحانش سربلند شدند و امروز سيرت نياها، طاهرنياها، کوچک زاده ها و بزرگ مردان مدافع در مدرسه ي سيد علي درس عشق آموختند و چه نيکو در دفاع با استکبار جهاني مردانگي کردند.

خانواده هاي مکرّم شهداي عزيزمان بدانيد ما قدر اين رشادت ها را خواهيم دانست و بوسه بر دست شما مادران و پدران ملت شريف ايران را بر کتاب هاي درسي مان مهر ميکنيم تا هرگز صبوري زينب گونه تان فراموش نشود و عباس وار ماندن در راه ولايت را بر سربندهايمان نقش ميبنديم تا دفاع از ميهن و حق کودکان مظلوم سراسر جهان سرلوحه ي کارمان باشد.

امروز دانش آموزان عزيز ايران افتخارات فرداي اين سرزمينند و با همين مشت هاي گره کرده به مستکبرين جهاني و ضايع کنندگان حقوق بشر آمريکا و اسرائيل ثابت خواهند کرد که مسير ايستادگي، مجاهدت و شهادت تمام شدني نيست.

ما دانش آموختگان هيأت و کانون آل ياسين(عج) آموخته ايم تا در همين مسير گام برداريم و محکم بايستيم تا تعاليم رهبر عزيزمان را در سايه سار ظهور حضرت مهدي ارواحنا له الفدا مشق کنيم.

بنابراین با استعانت از خداوند قادر متعال و با هدف خلق حماسه‌ای دیگر با تجلّی غیرت انقلابی و طنین‌ رسا و شعار کوبنده و ضد‌استکباری مرگ بر آمریکا از تمامی شما مردم فهیم رشت و اعضای محترم هیئت و کانون به شرکت پرشور در تظاهرات سیزدهم آبان‌ماه، دعوت به عمل می‌آید. به اميد اتمام هرگونه استکبار در آرمان شهر مهدويت…

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code