آموزش وردپرس

بهزیستی گیلان آماده دریافت نذورات در عید قربان است

به گزارش «گیل نویس»، معاون مشارکت های مردمی بهزیستی گیلان گفت: بهزیستی استان آماده دریافت نذورات و هدایای نقدی و غیرنقدی خیرین برای ارائه خدمات به جامعه هدف بهزیستی است.

ام البنین انساندوست روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: نیکوکاران می توانند از طریق شماره حساب  ۳۲۱۵۹۱۴۳۴۵۴۴۰۷۱ و  شماره کارت ۵۰۲۹۰۸۷۰۰۰۵۲۶۵۳۶ نزد بانک توسعه تعاون به نام مشارکت‌های مردمی بهزیستی گیلان و یا با شماره‌گیری  کد #۱۴۰۰۰۲۵*۴*۷۳۳* و #۷*۲*۰*۷۲۴*  و #۵۰۰*۶۶۵۵* از طریق تلفن همراه نذورات خود را اهدا کنند.

وی با بیان این که خیرین می‌توانند هر مبلغ مورد نظرشان را از طریق درگاه‌های اینترنتی واریز کنند، اظهار کرد: نسبت به خرید گوشت با توجه به مبالغ جمع‌آوری‌ شده از طریق این سامانه در روز عید قربان و روز پس از آن اقدام می شود و در اختیار جامعه هدف با اولویت نیازمندان در مناطق محروم قرار خواهد گرفت.

معاون مشارکت‌ های مردمی بهزیستی گیلان با اشاره به آمادگی ادارات بهزیستی شهرستان ها برای دریافت کمک های خیرین در روز عید سعید قربان خاطر نشان کرد: نذورات مردمی در اسرع وقت در اختیار مددجویان و نیازمندان در مناطق محروم قرار خواهد گرفت.

امروز دوشنبه دهم ذی الحجه عید سعید قربان است.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code