آموزش وردپرس

بهره مندی ۸ هزار مشترک جدید از نعمت گاز در گیلان

به گزارش سرویس اجتماعی «گیل نویس»، مدیرعامل شرکت گاز گیلان گفت: ۸ هزار مشترك جدید در سه ماه اول  سال جاري ازنعمت گاز طبیعی بهره مند شدند.

مهندس ظهیری از جذب ۸ هزار مشترك جدید در سه ماه اول  سال جاري خبر داد و گفت: با جذب اين تعداد مشترك مجموع مشتركين گاز در گيلان به بیش از ۹۷۳ هزار مشترك رسيده است.

وی اظهار کرد: از این تعداد مشترک جدید، بالغ بر ۷۰ درصد مشترک در روستاها و در قالب اجرای پروژه های بند «ق» از نعمت گاز بهره مند شده اند.

ظهیری ادامه داد: اين آمار نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش داشته و علت آن نزدیک شدن به پایان گازرسانی در استان و برخورداری همه مشترکین روستاهای بالای ۲۰ خانوار واجد گازرسانی استان از گاز طبیعی است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان افزود: هم اکنون ۹۹٫۹۶ درصد جمعیت شهری و ۹۵ درصد جمعیت روستایی استان از گاز طبیعی بهره مند هستند.

ظهیری اظهارکرد: بر اساس برنامه ریزی های بعمل آمده تا پایان سال جاری تعداد مشترکین گاز در گیلان به یک میلیون مشترک خواهد رسید.

بند ق بندي در تبصره ۲ قانون بودجه سال ۱۳۹۳ كل كشور است كه بر اساس آن تمام روستاهاي بالاي ۲۰ خانوار كه هزينه گازرساني به هر خانوار در مناطق سردسير كمتر از ۶ ميليون تومان باشد بايد از نعمت گاز برخوردار شوند.

انتهای پیام/ایسنا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی